Backstage

Návštěvnost

Pro nejpřesnější informace o návštěvnosti se můžete mrknout na portál Navrcholu. Naleznete tam docela podrobný rozpis návštěvnosti tohoto webu a v kategorii Války,bitvy,armáda naleznete žebříček webů řazený dle aktuální denní návštěvnosti.

Spolupráce

Vítám jakoukoli spolupráci při tvorbě tohoto webu. Hlavně mám zájem o materiály s tématem ÚRN a českých zásahovek. Rád však uveřejním i cokoli zajimavého ze souvisejících témat jako zbraně, terorismus, spec.jednotky, sebeobrana, branné sporty apod. Samozřejmě u vašich příspěvků uvedu vaše jméno, přezdívku, mail nebo cokoli co si budete přát.

Pokud máte zájem o spolupráci, či chcete získat více informací, pošlete mi, prosím, email na FiSt.mail@seznam.cz.

Poděkování

Rád bych poděkoval všem, kteří něčím pomohli tomuto webu. Tedy všem anonymním dárcům fotek, dále Cikovi za video z tréninku ÚRN a také T.S. za všechno, co mi dosud zaslal.

Co není a nebude ...

fist.kvalitne.cz není oficiálním webem Útvaru rychlého nasazení PČR. Přes můj mail nelze podávat oznámení ani posílat anonymní udání o vypalování CD, prodeji čehokoli nelegálního, ani o jiné trestné činnosti.

Na mých stránkách nikdy nebudou návody na improvizované výbušné prostředky a podobné věci. Nestojím totiž o to nést trestní ani morální odpovědnost za nějakého koumáka, který po přečtení takových "studijních materiálů" vyhodí do vzduchu sebe či někoho jiného.

FiSt

 

Copyright © FiSt 2003